Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Kevesebb szoctámot kaptam?

Kevesebb szoctámot kaptam?

Figyelt kérdés

AZ ELTÉn tanulok és 35 pontom lett a szoctám felmérésen. Kaptam egy e-mailt, mely szerint a 28 és 44 közötti pontot elérők mind 23800 forintot kapnak. Az ettől többet elérők pontonként 550 forinttal kapnak többet.

Az első már meg is érkezett, de 19250-et kaptam, ami bár 35*550, azért mégsem 23800.


(Bemásolom az e-mail erre vonatkozó részletét is:


A ponthatár 28 pont volt, és pontonként 550 forint támogatásban részesülhettek a megfelelő pályázatokat benyújtók.

Az A kategóriások az 51/2007-es kormányrendelet alapján minimum 23800 forintban részesültek. A 23800 forint nem adódik össze a pontonként járó támogatással, tehát az A kategóriás, 28 és 43 pont közötti pontszámot elérő pályázók részesülnek 23800 forintban, 44 ponttól pedig ők is pontonként 550 forintban.)


Szerintetek ezt jelezzem az intézménynek?


2017. okt. 9. 13:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!