Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Meddig lehet még igényelni...

Meddig lehet még igényelni ezt az önkormányzati beiskolázási támogatást?

Figyelt kérdés
Felsősoktatásban tanulóknak is jár de valami iskolalátogatási/hallgatói jogviszony igazolás kellett hozzá(?) éy azt csak szeptember 20.-a után kaptak. És aztán hallottam hogy egyébként addig lehetett volna igényelni. De én úgy tudtam november másodikáig lehet. Akkor kost mi van? Lehet még vagy sem? Vagy mindenhol máshogy van? Nem iskolakezdés előtt és után is 60 nappal lehet igényelni?

2017. okt. 10. 15:14
 1/3 anonim ***** válasza:
Önkormányzata válogatja. Hívd fel őket.
2017. okt. 10. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Igen de erről beszélek. Ha nem tudta valami miatt kérni, addig akkor az önkormányzat megteheti hogy nem adja? Pl amiatt amit fent írtam.

Nem egységes a határidő?

2017. okt. 10. 21:04
 3/3 anonim ***** válasza:
Nincs egységes határidő, mivel ez egy adható támogatás forma.
2017. okt. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!