Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Logopédus/repülőtéri recepciós...

Logopédus/repülőtéri recepciós/pszichológus mit gondoltok ezekről a munkákról?

Figyelt kérdés
Mondanátok érveket ezek a munkák mellett illetve ellen? Tapasztalatokat? Személyes élményeket?

#továbbtanulás #pszichológus #logopédus #reptéri recepciós #munka? vélemények
2017. okt. 12. 19:55
 1/1 anonim ***** válasza:

Logopédus: Tökéletesen kell beszélned, de egyébként szép szakma, nem túl bajos se, persze attól is függ, hol végzed a munkád. Én jártam kiskoromban logopédushoz, nagyon szerettem. Aztán később is jártam mégegyszer, nagyon érdekes gyakorlatokat csináltunk és segített nekem.


Repülőtéri recepciós: Volt a családban, Ferihegyen csekkolt be utasokat a WizzAir számára. Érdekes munka, sok emberrel dolgozok, belelátsz egy repülőtér működésébe, DE nagyon összevissza munkaidőd van, sokszor hajnalban dolgozol, sokszor hétvégéken dolgozol. Nem véletlen, hogy nagyon ritkán látsz idős embert dolgozni a repülőtéren/repülőn.


Pszcihológus: Nem mindegy, hogy pszcihológus, vagy pszcihiáter. Az egyik elmebetegekkel foglalkozik, gyógyszert ír fel, stb. a másik meg beszélget. Nem tudom, melyik melyik, de szép szakma, viszont lelkileg nagyon megterhelő.

2017. okt. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!