Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogy néz ki az iskola látogatá...

Hogy néz ki az iskola látogatási igazolás?

Figyelt kérdés
Felsőoktatási intézmény milyet szokott adni ? Azt a kis alakút vagy a nagy A4 es alakot? Hogy néz ki köszönöm előre is a választ
2017. okt. 13. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:
40%
Attól függ, hogy a tanulmányi osztályon a titkárnőnek milyen formátumúra volt kedve megszövegszerkeszteni... Nem tökmindegy? Nem a mérete a lényeg, hanem hogy mi a tartalma.
2017. okt. 13. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
értem köszönöm!
2017. okt. 13. 09:15
 3/5 anonim ***** válasza:
87%

Egyetemen azért rendszerint A4-es méretűt adnak, tekintve hogy nem a titkárnő szerkeszti meg, hanem az egyetem által használt központi rendszeren keresztül (pl. Neptun) kerül kiállításra.


Amúgy felsőoktatásban nem "iskolalátogatási igazolás" a neve, ettől falra másznak. Hallgatói jogviszony igazolás :)

2017. okt. 13. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Debreceni egyetemen A4-es.

S ugyanúgy megértik az iskolalátogatásit, mint a hallgatói jogviszony igazolás elnevezést.

Pedig már én is mondtam iskolalátogatásinak, de még nem is javított ki, hogy itt mi a pontos megnevezése.

2017. okt. 13. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen jogos kosziii :)
2017. okt. 13. 16:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!