Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Lehet e belole baj? (Heti...

Nem megy kérdése:

Lehet e belole baj? (Heti tesi felmentes)

Figyelt kérdés
12 .be jarok. Tavaly hagytam abba az aktiv sportolast de tavalyrol maradt 1 db a 2 plusz tesi aloli felmentesem. Az a kerdesem h bar mar nem sportolok lehet e belole baj ha ezt beadom? Nagyon sok a tanulnivalo es alig van idom mozgasra de nem ez a kerdes, hanem ha ezt az ervenyes papirt beadom lehet e bajom belole?

2017. szept. 4. 23:34
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha nem dicsekedsz vele, hogy van egy kis turpisság, akkor nem lesz belőle semmi baj.
2017. szept. 5. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha leellenőrzik és kiderül, hogy nem jársz, akkor semmis lesz az igazolás. Ha viszont nem lesz elég jegyed akkor meg is buktathatnak
2017. szept. 5. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a gyors valaszt... 1. En is erre gondoltam ;) 2. Nem tesire nem jarnek be hanem a. Heti 2 plusz tesire... 9-10oraba lenne es tanulnom kell az erettsegire.... Es nem hianyzik h most erettsegi elott legyen belole valami baj... Arra voltam kivancsi hogy ellenorzik e ezeket az egyesuleti igazolasokat vagy nem? Az edzot ha felhivjak tudni fogja h ki vagyok de en megbeszeltem vele h abbahagyom ... Es tenyleg nem hianyzik h valami baj legyen de nem akarok bejarni igy is sokat kell tanulnom... Velemeny?
2017. szept. 5. 23:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Jaa értem. Hát nemtudom. Az edzővel nem lehet megbeszélni, hogy ha emiatt hívják akkor mondja azt, hogy jársz edzésekre?
2017. szept. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat.. Leadtam es megbeszeltem az ofommel... ( nagyon rendes ofo mindent meglehet vele beszelni)
2017. szept. 6. 14:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!