Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha 11. osztályban akarok...

Ha 11. osztályban akarok infóból előre hozott érettségi tenni akkor hány osztályozó vizsgát kell csinálni?

Figyelt kérdés
a 12. es az oké, de akkor a 11. esből is kell? Illetve ha májusban van az érettségi akkor mikor vannak az osztályozó vizsgák? Egyszerre meg lehet írni a kettőt vagy külön-külön kell?

2017. okt. 23. 16:27
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Kell mindkettőből
2017. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
11. osztályból is kell. Az osztályozók az érettségi előtt vannak, szerintem ennek nincsen fix időpontja, ha már megvan, akkor szólnak. Nálunk úgy volt, hogy mindegyik külön-külön alkalom volt.
2017. okt. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm!
2017. okt. 23. 22:09
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

2 év anyaga, ugyanis kell a 11. év lezárt jegye, hogy 12-be mehess, és csak ezután teheted le a 12-es évi vizsgát, hogy érettségizzhess.

Nekem angolból volt ugyanez. A vizsga valamikor télen volt (jópár éve).

Mindenképpen május előtt lesz a vizsga, hogy tudj érettségizni.

2017. nov. 27. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Igazából bizonytalan vagyok hogy megéri-e vagy sem...
2017. nov. 29. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha érdekel, akkor mindenképp. Egy tárggyal kevesebb, annyival kevesebb miatt izgulsz majd. Plusz előre tudni fogod mire számíthatsz majd.
2017. nov. 29. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!