Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A haverom holnap megy infó...

A haverom holnap megy infó érettségire de nem tanult rá semmit milyen tippeket adnátok neki hogy ne bukjon meg?

Figyelt kérdés
2017. okt. 24. 07:58
 1/7 anonim ***** válasza:
40%
Csak egy tanácsom van : ne menjen egyetemre ilyen hozzáállással. Biztos felveszik, mert sok hülyét felvesznek, de elvégezni szerencsére nem mind végzi el, akkoris csak 6 - 8 év alatt végzik el a 3 - 3,5 éves szakot.
2017. okt. 24. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
40%

Ha nem szereti az informatikát, akkor sürgősen menjen onnan, attól függetlenül, hogy most átmegy-e.

Akkor ugyanis semmi helye ott. Én még nem láttam informatikust, akinek ne ez lett volna a kedvenc tárgya.

(Ja, és egy átlagos informatikus szégyelli magát, ha csak négyest kap.)

2017. okt. 24. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%

Má' mé' ne bukjon meg?

Ha ennyire nem érdekli, nincs ott semmi keresnivalója!

Ha nem bukna meg, féltudással több kárt okozna, mint hasznot.

Arra pedig nem adok tanácsot, hogyan érheti el, hogy minél nagyobb kárt okozhasson!

2017. okt. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
64%
Bukjon csak meg,ha ennyire idióta,hogy nem készül semmit az érettségire.
2017. okt. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

gyakorolja az előző évek vizsgasorait. mást nem nagyon tud tenni. esetleg ismerkedjen a súgókkal...

azért legalább egy hetet-egy hétvégét szánhatott volna rá.

2017. okt. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy nyugodjon meg, nem fog megbukni. Szerintem infó érettségin kb. lehetetlenség megbukni, még emelt szinten is nagyon könnyű, max. a programozás lehet bonyolultabb és arra készülni kellett volna, egy délután alatt nem fogja megtanulni. Ugyanakkor a többi feladatrész (szövegszerkesztés, táblázatkészítés, prezentációkészítés, weblapkészítés, adatbáziskezelés) egyszerű, szerintem a nagy részét mindenki használja otthon is, igazából csak ismerni kell a programokat és ennyi. Minden instrukció le van írva, mintát is adnak mellé és már olyanokra is adnak pontot, hogy "a Times New Roman legyen az alap betűtípus", "állítson be 12-es betűméretet" stb., még a mentésért és a dokumentum elnevezésére is adnak pontot. Előtte azért érdemes átnézni egy-két feladatsort, a youtube-on is vannak videók, ahol megoldják az előző évi feladatsorokat.
2017. okt. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönjak a tanácsokat!

4 feladatból 2 ment neki 1 nem egy meg félig

2017. okt. 25. 11:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!