Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mennyire nehéz felkészülni az...

Mennyire nehéz felkészülni az emelt szintű kémia érettségire?

Figyelt kérdés

Általánosban jó voltam kémiábol,azonban gimiben kaptam egy nevetségesen rossz tanárt. Eddig nem is bántam annyira,azt hittem,nem fog kelleni nekem a kémia. Viszont most meggondoltam magam és rájöttem,hogy emelt szinten kell belőle érettségiznem.

Szerintetek mennyire lehetetlen így felkészülni,hogy a tudásom nagyjából a nullával egyenlő? Van még esély,ha mondjuk elkezdek magántanárhoz járni?


2017. okt. 24. 10:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hányadikos vagy? Egyébként igen, ha van időd, amit rá tudsz szánni, akkor olyan egy-fél éven belül reális, hogy fel tudsz rá készülni.
2017. okt. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10.-es vagyok,szóval még van időm. Köszönöm a válaszod!:)
2017. okt. 24. 13:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Akkor pláne sima liba. ;)
2017. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha komolyan veszed akkor nem lesz nehéz. Csak szánj rá mindig elég időt.
2017. okt. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztató kommentjeiteket! Ezek szerint nincs semmi veszve.:)
2017. okt. 24. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!