Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szerintetek nagyjából hányas...

Szerintetek nagyjából hányas átlag és milyen felvételi kell ahhoz, hogy a pápai refibe felvegyenek?

Figyelt kérdés

2017. okt. 24. 19:26
 1/3 anonim válasza:
Ahogy elnézem a weboldalt 4-5-s átlag és kb. 40 pontos felvételi kellhet. Én veszprémi vagyok és a Lovassyba szeretnék felvételizni, oda 5-ös átlag kell és kb. 45+ pontos felvételi.
2017. okt. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi és sok sikert:)
2017. okt. 28. 14:53
 3/3 anonim ***** válasza:
Refis voltam. Ha lelkeszi ajanlod van, total mindegy... en altalanosbol eros 3,5-ossel mentem, real szakra. De volt osztalytarsam nem is egy aki hataron tuli, felvideki, szerbiai sot olyan is aki Nemetorszagba jart ovitol kezdve... irni olvasni sem tudtak, de legalabb lelkesz es dr a szulo... ha nincs ajanlod, akkor 4,5, ha van akkor teljesen mindegy milyen az atlagod.... humanba mas, ott tuljelentkezes is sokszoros :D bar azota sokat valtozott, amikor en jartam meg nem volt muveszeti es nekunk meg volt szombaton is tanitas. Jo ez 10 eve volt...
2019. jún. 18. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!