Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit jelent ez az idézet?

Mit jelent ez az idézet?

Figyelt kérdés
A világ bennem is történik, nem csak a térben és az időben. Én is térfogat vagyok.
2017. okt. 26. 18:12
 1/1 anonim ***** válasza:

Az idézetekkel az a baj, hogy mindenkinek mást jelentenek/jelenthetnek és nagyban függ az aktuális érzelmi/pszichés állapottól.

Emellett kiragadtál egy idézetet egy szövegkörnyezetből, ami eléggé fontos lenne ahhoz, hogy konkretizáljuk azt, hogy az író mire is gondolhatott.


Ennek ellenére csak úgy szabadon számomra azt jelenti ez az idézet, hogy:


Emberek vagyunk, saját személyiségünk van, megvan a tudatos én és tudunk reflektálni a világban történő dolgokra. Ergo tudunk gondolkozni, vannak saját eszméink, véleményünk, stb.

2017. okt. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!