Mit tegyek? Mi legyen?

Figyelt kérdés

Sziasztok.

8. osztályos vagyok és már itt az ideje eldönteni mi is szeretnék lenni.

Egyik ismerősöm ajánlja a gépgyártástechnikust.

Van is egy iskola.: Andrássy Gyula Miskolc

De nem igazán tudom mi szeretnék lenni. Van a közelbe egy gimnázium, szüleim szerint menjek oda mert nem tudom mi akarok lenni.

Nem lenne ez ennyire rossz ha nem beszélne le mindenki az informatikai szakról.

Tokajba akartam menni informatikusnak,de már annyian lebeszéltek róla hogy elment a kedvem tőle..

Tantárgyak amikből jó vagyok és szeretem is:

Informatika

Testnevelés

Történelem

Matek(még szeretem,mert viszonylag könnyű)

És még talán az irodalom és nyelvtan.

Segítséget szeretnék kérni hogy mit érdemes..

Max Tokajig kellene iskola. Vagy Miskolc és környékén.

Köszi :)



2017. okt. 28. 18:25
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha jelenleg ennyire nem vagy biztos a dolgodban és ennyire szerteágazó még az érdeklődési köreid akkor én a gimit javasolnám
2017. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerteágazóak*
2017. okt. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De valamiért gimnáziumba nem akarok menni..
2017. okt. 28. 18:35
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor érdemes elgondolkozni azon hogy érdekel - e olyan szinten az informatika hogy azt és az azzal kapcsolatos dolgokat (programozás, hálózat kezelés stb) dolgokat tanuld az elkövetkező 4 évben. Valamint miért beszélnek le sokan erről a szakrol?
2017. okt. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Mert nehéz és hogy nem tudnék elhelyezkedni vele.

De hogy őszintén belegondolok lehet nem is nekem való ez a szakma..

2017. okt. 28. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondon őszintén, ha nem érdekel ez a téma 100%ban akkor valóban ne vágj bele, mert ez egy olyan dolog ami ha nem szerves része magának az ember szabadidejének akkor tényleg baromi nehéz és frusztráló is. Az hogy nem lehet vele elhelyezkedni meg nem fizet jól tévedés, csak mivel nagyon felhigult már ez a szakma ezért jónak is kell benne lenni, nem elég egy papír arról hogy valaki valamiféle informatikai végzettséggel rendelkezik
2017. okt. 28. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gimibe miért nem akarsz menni? Anyagi okai vannak, vagyis az, hogy minél előbb munkába kéne állnod, olyan a család anyagi helyzete?
2017. okt. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!