Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ott szeretném hagyni a rendész...

Ott szeretném hagyni a rendészeti szakgimnáziumot bő két hónap után, de, hogy mondjam el szüleimnek?

Figyelt kérdés
Már az elején ott akartam hagyni mert éreztem, hogy nem jó és barátaim is leszereltek hamar. Szüleim győzködtek, hogy maradjak mert kiskorom óta ez az álmom, hogy rendőr legyek és ha ezt ott hagyom mi lesz belőlem. Megegyeztunk abban, hogy két hónap után ha azt mondom, hogy még mindig nem jó akkor hazajötek a suliból. Ez a két hónap kb most van ami letelt. Azóta is voltak megingásaim amik latszottak és szüleim is tudtak róla. Mióta ott vagyok nem akarok rendőr lenni, nem akarom ezt csinalni. Csak azért vagyok ott mert szeretnék ha elvégezném. Nem akarok nekik csalódást okozni, sem pedig szégyent hozni rájuk. De már ott tartok ha itthol is vagyok nem tudom élvezni mert tudom, hogy vissza kell mennem. Ennyi kb a sztori.
2017. nov. 5. 08:36
 1/1 anonim ***** válasza:
Mond el nekik azt, amit ide leírtál. Szerintem ők ezt a rendőrösdit mindig is jobban akarták, mint te. De a saját utadat kell járnod, nincs értelme úgy elvégezni, ha konkrétan utálod. Viszont egyúttal találd ki, hogy hogyan tovább (mi akarsz lenni, továbbtanulás stb). Meg fogják érteni.
2017. nov. 5. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!