Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A Budapesti Szent Györgyi...

A Budapesti Szent Györgyi Albert Gimnáziumba mennyi ponttal vesznek fel? ( központi)

Figyelt kérdés

2017. nov. 5. 09:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Angol-olasz 143 pont, többi tagozat ennél kevesebb.pl angol-német 130 pont kellett tavaly a 200-ból. Ez azt jelenti, hogy max hozott ponttal (80) és max szóbelivel (20) igen rossz központival is be lehet jutni elvileg. Persze általában nem olyanok jelentkeznek akik max pontot visznek. Ha pl 70 pontot viszel és a szóbelin 15-öt kapsz akkor olyan 50-60 pontos központi kell. Számold ki a vitt pontod akkor jobban meg lehet mondani 😉
2017. nov. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Érdekes, de a 8 osztályos gimi részére sokkal több pont kell...a fenti a 4 évesre vonatkozik.
2017. nov. 29. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Kedves 1. válaszoló, Te odajársz gimibe? Milyenek a diákok, tanárok? Vannak-e jó suli programok? Tényleg nagyon jó a nyelvoktatás?
2018. jan. 16. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

#3. Én idejárok

Őszintén mondva nem nagyon vagyok biztos abban hogy erős pontszámokkal fogok majd leérettségizni. De amúgy jó fejek a tanárok, attól függ kit kapsz. Ez minden tantárgyban közrejátszik (Szerncsére mi a legjobbakat kaptuk)

Mi voltunk az utolsó Nyek-es osztály, és az évfolyamon belül pedig elvagyunk osztva néhány "csoportokra", hogy hatékonyabb ès gyorsabb legyen a nyelvtanulás

2018. jan. 16. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Az idéglenes listán 37. Vagyok. Mit gondoltok, felvesznek?
2018. márc. 14. 12:27
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavaly angol-németre a 36. volt az utolsó bejutó, többi tagozatra huszon valahanyadik. Úgyhogy épp határeset, izgulhatsz áprilisig.
2018. márc. 24. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!