Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem mentem suliba, kedvem se...

Nem mentem suliba, kedvem se volt. Bűntudatom van. Nem helyes, ugye?

Figyelt kérdés

Múlt héten szerdától nem voltam erős menstruáció miatt, meg fájt a fejem nagyon, hányingerem volt, fájt a hasam is. Óránként-félóránként mentem cserélni. Szombaton bepótoltam az anyagot, de tegnap elkaptam a tesómtól a hülést ( van emellett egy visszamaradt mandullagyuszim, amitől állandóan köhögök). Ma megyünk dokihoz, mert szabin volt. Az a baj, hogy már úgy keltem, hogy nincs kedvem az egészhez...ez volt ma a főok. Múlt héten nem.

Holnap megyek az igazolással együtt, de bűntudatom van, hogy oszlassam el, ha már maradtam? :(



2017. nov. 6. 06:29
 1/4 A kérdező kommentje:
13/l, egyébbként jól tanulok. De ez se mentség.
2017. nov. 6. 06:31
 2/4 anonim válasza:
100%
Ha jó tanuló vagy és bepótlod akkor nem számít.A lényeg hogy ne csinald rendszeresen!
2017. nov. 6. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Oké köszi a választ!
2017. nov. 6. 07:55
 4/4 anonim ***** válasza:
A bűntudatot nem eloszlatni kell, hanem átélni. Ahogy teszed is. Ez a szar érzés (is) gátol abban hogy máskor is lógjál.
2017. nov. 8. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!