Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » OE Villamosmérnökiről vélemény...

Szernye66 kérdése:

OE Villamosmérnökiről vélemény? Milyen kollégiumi lehetőségek vannak? Valamint VILLAMOSMÉRNÖKÖK mit csináltok, mit dolgoztok, milyen egy napotok? Lányok helyzete ebben az irányban?

Figyelt kérdés
Gimibe járok, most vagyok 11.es. Matek, fizika fakra járok, a matekot nagyon szeretem, a fizikara nem mondanám, azt sem,hogy utálom,de érdekel. Infobol alap tudásom van, ami még 9-10ben volt. Programozni nem tudok, sosem tanultam. Van egy közép angolom és még meg szeretném csinálni a felsőt gimiben.

2017. nov. 7. 16:25
 1/6 A kérdező kommentje:
Ja és elkezdtem most rajzra járni, kockologia. Nem kell hasznát fogom-e venni.
2017. nov. 7. 16:28
 2/6 A kérdező kommentje:
*nem tudom
2017. nov. 7. 16:29
 3/6 anonim ***** válasza:
90%

Első félévben nincs prog csak infó és abból is előadás és a végén egy teszt vizsga. Progból nem kimondottan kell előre tudnod semmit, hisz második félévben nulláról indul a prog. Matek nem olyan húzós bár elég sokan csúsznak rajta, de nem teljesíthetetlen. A villanytan szintén mint a matek. Évközben van 3db 10 pontos zh amiből mindegyiken legalább 4 pontot kell teljesíteni és akkor mehetsz vizsgázni.

Lány nem sok van, de egy 10-20 biztos van évfolyamonként.

2017. nov. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
72%
Rajznak villamosmérnökin nem fogod hasznát venni, programozás-előismeretnek annál inkább.
2017. nov. 8. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én évfolyamomon villany I.-en kb 120-an voltunk, mivel ekkorra már nem volt elég a II.-höz csak a villany I. vizsga, hanem a Matek I. aláírás is, így kb. lefeleződött a szak. Viszonyítási alapnak.
2017. nov. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
120 lány volt ?
2019. aug. 17. 03:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!