Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » A gimiben, ahova járok,...

A gimiben, ahova járok, délutáni tesire kell járni azoknak, akik nem leigazolt játékosok. A többi lenn. Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Jelenleg még leigazolt vagyok, de ez a második félévben már megszűnik. Nem szeretnék másik egyesülethez átigazolni, vagy máshol edzésre járni, viszont délutáni tesire sem, ami nagyon sok időt elvesz a nomból. Azokon a napokon kevés időm jutna a tanulásra. Tudnátok segíteni?
2017. nov. 11. 08:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Most mennyi időd van tanulásra a sport mellett?
2017. nov. 11. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mivek kéttannyelvű Gimibe járok, így kihagyom az edzéseket. Rengeteg tanulnivaló van.
2017. nov. 11. 09:12
 3/5 A kérdező kommentje:
Ezért hagyom abba a sportot. Ördögi kör.
2017. nov. 11. 09:15
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is kéttannyelvű gimibe jártam, de nálunk aki igazoltan folytatott valami sporttevékenységet az iskolán kívül annak heti 5 tesi helyett csak 3-ra kellett bejárnia. A lényeg az, hogy én úgy hallottam egy páran megoldották úgy, hogy leigazoltatták maguknak ismerőssel, aki ezt megtehette/ fel volt erre hatalmazva. Nem a legbecsületesebb megoldás, de a heti 3 óránál több vagy ráadásul a délutáni tesi csak az időt veszi el. (Általánosban még oké) Aki szeret sportolni az órákon kívül is fog, aki meg utálja az egészet az sok óra alól úgyis kihúzza magát.
2017. nov. 11. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Valamit muszáj lesz kitalálni.
2017. nov. 11. 22:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!