Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » A nap melyik részében érdemes...

A nap melyik részében érdemes kondiba járni? (A nap délutáni részére értem. )

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
amikor időd van?!
2011. jan. 3. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amikor kevesen vannak... felénk ez általában 4-6 között van... akkor az iskolából oda menők pont végeznek a munkából jövők pedig még nincsenek ott... de én szívesebben edzek délelőtt... 10-12 között... akkor sincsenek sokan. Nem tudom ki hogy van vele, de én nem szeretem, ha sok ember van lent. Idegesítt, hogy állandóan be akarnak szállni, mindenre várni kell és közbe fitnesz-ezni jönnek le vagyis csak pofáznak papucsban... 2 óra alatt megcsinálnak 3 gyakorlatot és ennyi...
2011. jan. 3. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.:)
2011. jan. 3. 20:13
 4/5 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy van időd.


Én pl hétfőn csak délelőtt vagyok hajlandó lemenni, mert du ott a sok bzi, és nem lehet elférni tőlük. Amúgy este 7 körül szoktam járni zárásig.

2011. jan. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
du hasznosúl a legjobban
2011. jan. 4. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!