Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyi és milyen délutáni...

Mennyi és milyen délutáni különórára fog járni ovodaskorú gyereked, tudod már?

Figyelt kérdés
Sport, zene, hittan, bármi óvodán kívüli prg. Hány éves, milyen csoportba jár (kis-, közép-, nagy-)?
2016. szept. 1. 14:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
95%
Lányom most középsős és heti egyszer táncra fog járni délután.
2016. szept. 1. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
73%
Vegyes csoportba jár, 4 éves. Talán hetente egyszer táncolni fog járni, ha neki is tetszik és bírjuk anyagilag. Úszni hetente egyszer, de az hétvégi program.
2016. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
22%
5 éves, most megy nagycsoportba. Egyszer úszás, egyszer zene, 3 torna.
2016. szept. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
73%
Kiscsoportos lesz. Heti egy zenés logopédiai foglalkozása lesz. Másra nem fog járni.
2016. szept. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
63%
Heti 2x torna.
2016. szept. 1. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
63%
5 éves nagycsoportos(vegyes csop) heti 2 úszás
2016. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Középsöbe megy,semmite nem járt,nem is fog még.
2016. szept. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
71%

A nagyobbik lányom (hamarosan 5 éves) középsős lesz, hetente kétszer táncra jár majd, már a tavalyi évben is járt.

Formációs tánc (latin,) nagyon élvezte már tavaly is. De érdekelné a balett is, elvileg nem ütköznének a próbák, de nem szeretném leterhelni.

A középső lányom most kiscsoportos (3 éves), neki nincs semmi betervezve, a táncra menne ő is, de csak 4 éves kortól lehet.


Az ovival mennek hetente 1x úszásra majd mindketten.

2016. szept. 1. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nagycsoportos a lányom. Eddig nem járt semmire, a néptáncot én tavaly szerettem volna de neki nem volt kedve, így ennyiben maradt. Viszont idén azt mondta, szeretne járni táncolni mert a barátnője is jár, és én pedig úszásra is szeretném heti egyszer vinni. Tehát két nap a héten lenne. Meglátjuk.
2016. szept. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
51%
Egy délelötije lesz az oviban ovis tartás javito torna ,de ezenkivül nem tudom majd szülöin kiderül.
2016. szept. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!