Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan keltsek jobb benyomást/...

Hogyan keltsek jobb benyomást/hogyan legyek jobb tevékenységileg gyakorlati helyen?

Figyelt kérdés
többnyire nekem kellene kitalálni, milyen feladatot végezzek, viszont nekem abszolút nincs ötletem magamtól kitalálni, mit csináljak és tanácstalan vagyok (egyszerűen nem értem mit csináljak), viszont kellene, mert rizikós a helyzetem emiatt.

2017. nov. 15. 00:41
 1/4 anonim ***** válasza:
ennek így nem sok értelme van. Irtó béna hely, ha nem tudnak mit kezdeni egy gyakornok idejével.
2017. nov. 15. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele, még ha én is vagyok kinevezve a hibásnak, csak az a probléma, hogy ha nem találok magamnak feladatot, ami sokszor nagyon nincs is akkor...ja, de nem akarom egy ilyen hülyeség miatt elk*rni a szakmám, amit amúgy letennék.
2017. nov. 15. 02:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Teljesen átláthatatlan számomra, hogy ha nincs mit csinálni, akkor hogy keressek tennivalót és csak ezt szeretném megérteni, mert teljesen komolyan mondva: magas nekem.
2017. nov. 15. 02:24
 4/4 Mr.Rigo válasza:

A pontosabb részletek függnek hogy mi a konkrét munkaterület, de itt van néhány tipp:

* Mivel új vagy, nem lehetsz tisztában a cégre és dolgozókra vonatkozó külső és belső szabályokkal, szabványokkal, előírásokkal. Mondd, hogy a pontos és megfelelő munkavégzés érdekében szeretnéd ezeket összegyűjteni, és megismerkedni a tartalmukkal. Ezt a főnököknek jelezd, mert nekik van meg, a dolgozók ezt ellenőrzésként élhetik meg.

* Kérdezd meg a kollégákat hogy mik az unalmasan ismétlődő/fölösleges/bosszantó részek a munkájukban. ezek a részek egy szolgáltatás/szervezetfejlesztés kiindulópontjai lehetnek.

* Kérdezd meg a kollégákat, hogy milyen munkafolyamatra nincs elég idejük, ami pedig fontos lenne. Ahogy korábban írtam, kérd el a vonatkozó szabályzatokat, és próbálj ott segíteni.

* Egy fontosnak ítélt részfeladat kidolgozásában is elmélyülhetsz, ilyenkor érdemes egy tanulmányt írni a témában, amit az iskolád/ cég/ későbbi munkáltatód felé is megmutathatsz.

* Ne találj ki új dolgokat, hanem nézz utána hogy hogy csinálják azt a dolgoz professzionálisan, és azt próbáld megvalósítani.

2017. nov. 15. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!