Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit tegyek hogy jobb legyek...

Mit tegyek hogy jobb legyek matekból?

Figyelt kérdés

10. osztályos gimnazista vagyok, és egyszerűen nem megy a fejembe hogy miért ennyire nehéz megértenem a matekot. Őszintén kétségbe vagyok esve, mert én tényleg mindent megteszek annak érdekében hogy legalább egy hármast összekaparjak, emellett korrepetálásra is járok. A múltkori dolgozatom is kettes lett úgy, hogy sokat gyakoroltam, a többiek pedig még csak házit se csinálnak, és megírják hármas-négyesre. Nagyon bosszant, mintha az én gyakorlásom az ő fejükbe menne :D Attól tartok hogy még nagyon az elején vagyok, és ha már most ennyi gyakorlással csak egy kettes jön össze, mi lesz később, mikor sokkal nehezebb lesz az anyag? Diszkalkulia vizsgálat szóba sem jöhet, mert az azt jelentené hogy feladtam, ezzel egyedül, papír nélkül is szeretném helytállni.Tudom hogy ez nem fogyatékosság, és biztos van aki tényleg ezzel a problémával küzd, de engem zavarna, ha ezt megállapítanák. Mit tegyek még a gyakorlásom felül hogy jobb legyek matekból, és ne legyen gond később se?

17/L


2017. okt. 7. 14:46
 1/2 A kérdező kommentje:
Bocsánat a helyesírási hibákért!
2017. okt. 7. 14:48
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak a gyakorlás segîthet.Az adott feladatkörből mindenfajta feladatot vegyetek át a matek tanároddal.Nem tudom hányszor jársz tanárhoz hetente,de lehet emelni kéne az óraszámot,hogy többet tudj gyakorolni.
2017. okt. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!