Milyen MSc-re menjek?

Figyelt kérdés
Gazdasági és vidékfejlesztési BSc után tervezem hogy elmegyem Számvitel MSc-re vagy Vezetés és szervezés-re..szerintetek megéri egy ilyen BSc után?
2017. nov. 18. 11:30
 1/5 anonim ***** válasza:

"szerintetek megéri egy ilyen BSc után?"


Egy ilyen BSc után nem megéri, hanem kötelező, ha normális munkát akarsz. Számvitellel egyértelműen több lehetőség van, nézz meg egy állásportált, hogy mennyi állás van a pénzügyi/számviteli kategóriákon belül.

2017. nov. 18. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy ez a kombináció mennyire éri meg. :D
2017. nov. 18. 22:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem igazán foglalkoznak ilyen esetben az alapszakkal, a mesterszak a lényeg. Nem lesz olyan hú de nagy előnye annak, aki mondjuk számvitel előtt gazdálkodási és menedzsment szakon végzett.
2017. nov. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

De rühellem az ilyet... akik ilyen szakokra jártak, miért akarnak közgazdásznak menni MSc-re? A sok egyetem fel is vesz minden jöttmentet, lehet az közszolgálati szakos vagy társadalomtudományi is akár.

Csak akkor nem tudom minek vannak meghatározva a bemeneti feltételek a szakoknál, amikor senki sem foglalkozik vele, és mindenki mehet mindenféle MSc-re kb.

2017. nov. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Mert sokan MSc miatt jelentkeznek alapból egyetemre..mellesleg mi bajod van? Ennyire zavar hogy egy nem 100%-ig gazdasági diplomával jelentkezhetnek gazdasági MSc-re? Oh jaj...:D
2017. nov. 20. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!