Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha kollégista leszek nem...

Ha kollégista leszek nem szakadok el túlságosan a régi barátaimtól?

Figyelt kérdés

Igazábol az a helyzet hogy nekem sokan dicsérték a kollégiumokat hogy sok embert ismerhetsz meg stb. De egy barátnőm vagy barátom sem lessz kollégista és attól félek ha az leszek teljesen elszakadok a többiektől lehet ez hülyeségnek hangzik de akkor sokkal kevesebbet találkozhatok velük meg lehet megszakad a kapcsolatunk..

Mi a véleményetek ?aki kollégista volt nehéz volt elszakadni??


2017. nov. 18. 11:49
 1/1 anonim válasza:

Szia. Én szeptembertől lettem kolis, hétvégente hazajárok és a az ált. iskolai 2 legjobb barátnőmmel mindig találkozunk hétvégén!

Ha ők fontosak neked, akkor keresd őket, ha te fontos vagy a barátaidnak, keresnek téged.

2017. nov. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!