Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ha egy magyar általános orvos...

Ha egy magyar általános orvos magyar orvosi végzettséggel ki akar menni dolgozni az Egyesült államokba, akkor miket kell tennie lépésről lépésre?

Figyelt kérdés
Mennyire költséges, mennyi idő, melyik magyar orvosi egyetemek vannak előnyben, ha kijut milyen vizsgákon kell átmenni, milyen követelmények vannak, mennyire nehéz eljutni az államokba kérdéseket előre köszönöm, örülnék hogyha olyanok írnának akik már átmentek ezen vagy készülnek ezeken átmenni.

2017. nov. 20. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
A konzuli szolgálat honlapján keresd ki az Egyesült Államokat el olvasd el a tanulmányokra vonatkozó feltételeket. Kint nem fogadják el a diplomádat, mindent újra kell csinálnod.
2017. nov. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Sehol sem találtam semmit arról hogy ez higy működne, azon az oldalon sem amit mondtál
2017. nov. 21. 17:56
 3/6 anonim ***** válasza:
70%
Nehezen hiszem el, hogy semmit nem írt a kinti munkavállalásórl, de oké. Viszont, mint mondtam, nem fogadják el az itteni diplomát, ez esetben érdemes lenne kint tanulni. Számos oldalt kiad a Google, ha beírod, hogy 'továbbtanulás az Egyesült Államokban' pl. az Oxford, ők eligazítást adnak, ha időpontot kérsz, vagy betelefonálsz. Viszont mindenképp nagy költségekkel számolj. Lakhatás, könyvek, étel, tandij, mivel Amerikában nincs ingyen egyetem, mint nálunk.
2017. nov. 21. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Viszont utánaolvastam pár helyen és állítólag ha honosítok egy magyarországi diplomát az államokban akkor márcsak pár vizsgán kell átmennem. Erre lennék kíváncsi hogy ez tényleg lehet így is. A tandíj az meg túl sok 10 millió forint egy évben nem tudnám kifizetni.
2017. nov. 21. 18:27
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

nehany cikk ami a temaba vag:

[link]


[link]


[link]


[link]


Es a lenyeg:

[link]

2017. nov. 21. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm, amint lessz időm megnézem
2017. nov. 22. 06:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!