Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Jár valaki turizmus-vendéglátá...

Jár valaki turizmus-vendéglátás szakra az egyetemen?

Figyelt kérdés
Milyen tantárgyak vannak? Mennyire nehéz? Mennyire sok a matekos rész és az bonyolult-e?

2017. nov. 27. 21:22
 1/3 anonim válasza:
0%

en jartam de ott is hagytam 2 ev utan

es most kezdem elolrol a 9.et, mivel olyan tantargyak voltak, es olyan tantargyak NEMVOLTAK amik tobbnyire vannak mas iskolakban mint peldaul foldrajz, biologia, fizika, kemia

ahova en jartam ott volt komplex termeszet, altalanos elelmiszerismeret, vendeglatas elmelet, vendeglatas gyakorlat, elelmiszerbiztonsag, felszolgalas elmelet, termeles elmelet:D persze ezek mellett matek, angol, tortenelem, irodalom nyelvtan

bonyolult e a matek resze? 1 even keresztul minden tulzas nelkul ugyan azt az egy anyagreszt vettuk mert az osztaly 90%-ka nembirta felfogni, koztuk en is:D

es nekem nagyon nehez volt napi 8 oraban nulladikkal egyutt, fizikailag es lelkileg is megterhelo

de emberfuggo, mint minden

2017. nov. 27. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
mostlarom, hogy az egyetemre voltal kivancsi, en szakgimibe jartam, nemtudom hogy tudtam e ezzel segiteni, es hogy mennyi koze van a kettonek egymashoz
2017. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
most latom* es bocsi az ekezetekert:D
2017. nov. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!