Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ti hogy tanultok? Nagyobb...

Ti hogy tanultok? Nagyobb mennyiségű anyagot hogy jegyeztek meg?

Figyelt kérdés

Heló!

Eszembe jutott ez a kérdés mivel gondolom van aki reálosabb, van aki humánabb.

Sokat hallom hogy beseggeli, vagy 10 tétel egy nap semmi... Bevallom én inkább ,,gyakorlatiasabb" vagyok és számomra ez mindig érthetetlen volt.

Tehát nektek mi a ,,taktikátok" magolásnál/megértésnél?



2017. nov. 29. 17:48
 1/2 anonim ***** válasza:

én egyetemre járok,jogra.És mit ne mondjak,elég sok tananyag zúdul ránk,kezdve a római jogtól stb.

Persze,belehet magolni,de szerintem felesleges úgy tanulni.

Nekem sokkal könnyebb,ha értem is,és nem is tudom csak úgy bemagolni,hogy azt se tudom miről van szó+a vizsgán majd jól jön

2017. nov. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én humán beállítottságú vagyok, szóval, ami reál, az csak magolással megy, mert nem értem. Részletesen jegyzetelek mindig, és minden fontos kulcsszót kiemelek, így tudom, hogy mi az anyag lényege, mi az, amit mindenképp tudnom kell. Idén érettségizek, ha majd a szóbeli tételeket tanulom, akkor is ezt fogom csinálni.
2017. dec. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!