Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » 8. ban mindegy, hogy milyen...

8. ban mindegy, hogy milyen jegyet kapunk év végén, nem?

Figyelt kérdés
2017. nov. 29. 22:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Most milyen suliba jársz?
2017. nov. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Hát... ilyen hozzáállással az érettségi jegye is mindegy lesz. Diploma meg minek.


Annyit tudok erre mondani, hogy a mai világban már tényleg könnyű meggazdagodni. Az ilyenekből annyi pénzünk lesz, hogy a fele is sok.

2017. nov. 29. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mert akkor mát felvettek a gimnáziumba és ott meg előről veszünk mindent.

..

2017. nov. 29. 22:59
 4/9 anonim ***** válasza:
Attól eltekintve, hogy nem bukhatsz meg semmiből, igen.
2017. nov. 29. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 chtt ***** válasza:
31%
Nem tudom, manapság milyen idők járnak, néhány éve még egy magára valamit is adó középsuliba vinni kellett az év végi bizit, és volt rá példa, hogy aki sokat rontott(többől egy jegyet vagy egy-kettőből több jegyet) annak azt mondták, köszönik szépen, válasszon másik iskolát. Lehet, hogy ez változott azóta, és akkor mindegy.
2017. nov. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akkor az a "néhány éve" valószínűleg még a Kádár-rendszerben volt...
2017. nov. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 chtt ***** válasza:
46%
Nem, kérlek, Kádár alatt nem tudok ilyesmiről, ez a 2010-es évek elején történt ('11 vagy '12 - nem voltam ofő, nem jegyzeteltem). Az egyikről csak hallottam, akár hazugság is lehet, a másik a mi diákunkkal történt.
2017. nov. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem mindegy. Ha megbuksz, nem mehetsz középiskolába.
2017. dec. 1. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Gondolom most aktuális az év végi jegyed.

Jól írták, nem bukhatsz meg, de ezen kívül mindegy. Viszont arról szeretnélek felvilágosítani,hogy nem fogtok mindent elölről venni a középiskolában.

Amit az 5-ös és a 7-es válaszoló ír,az elég érdekes. Sajnos úgy érzékelem, hogy egyet is ért a válaszadó ezzel a gyakorlattal. Úgy gondolom,hogy egy ilyen középiskolára nem azt kéne mondani, hogy "magára valamit is adó". Ha egyszer felvették,nem mondhatnak a diáknak ilyet,beiratkozhat és elkezdheti az évet. Szerintem masszívan jogellenes,ha valakit ilyen módon megpróbálnak másik középiskolába küldeni.

2018. máj. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!