Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Biosz-rajz tanár? Mi a vélemén...

Biosz-rajz tanár? Mi a véleményetek?

Figyelt kérdés
Régóta szeretnék tanár lenni mert szeretek gyerekekkel foglalkozni. Először úgy gondoltam, hogy általános iskolába megyek tanítani. Szeretek rajzolni meg van benne tehetségem is. Viszont a bioszt csak bizonytalanul mondom, mert szeretem a tantárgyat de nem vagyok benne profi. Nem tudom milyen szakot válasszak mellé. Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan lehetek rajz tanár? Tehát mit kell csinálnom, hogy az legyek?

2017. dec. 6. 21:28
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem van kereslet a biosz-rajz szakpárra, úgyhogy mindenképp vágj bele! A felvin meg tudod nézni, hogy melyik egyetemen indul ilyen szak, de szerintem az ELTE-n tuti.
2017. dec. 7. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!