Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Vizsga előtt reggel felkelsz...

Vizsga előtt reggel felkelsz korábban és még egyszer átolvasod, amiben nem vagy biztos?

Figyelt kérdés
2017. dec. 6. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:
84%
Nem mindig, de volt rá példa. Az emelt matek érettségi szóbeli részének a reggelén arra riadtam fel, hogy elfelejtettem átnézni az integrálás definícóját. Amikor kidolgoztam a tételt, akkor csak félig másoltam le a definíciót, amire később a tanuláskor rájöttem és megjegyeztem magamnak, hogy majd pótolni kell a hiányosságot, de ez végül elfelejtődött. Nem tudom, hogy minek a hatására ébredtem reggel ezzel a gondolattal, de nagyon hasznos volt átnézni a definíciót, mivel végül ezt a tételt húztam. Úgyhogy igen, még az utolsó pillanatban is van, hogy átnézek valamit, amiről eszembe jut, hogy nem vagyok benne biztos. Azt viszont nem tartom jó ötletnek, hogy órákkal hamarabb felkeljek csak az átnézés miatt. Max. 5-10 perces átnézés fér bele nekem.
2017. dec. 6. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem szoktam. Többnyire kitalálom hogy reggel időben felkelek és minden fontos/bizonytalan részt átnézek, de ritkán jön össze. Többnyire inkább alszok amíg lehet. :D Ha délben vagy később van a vizsga akkor azért át szoktam nézni, de ha reggel van szinte soha.
2017. dec. 7. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én vizsga napon reggel vagy új dolgot tanulok még mert teljesen elcsúsztam az idővel, vagy már a vizsga előtti napon is csak ismétlek.
2017. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem.

Olyankor már többet ér, hogy "kitisztuljon" a fejem, nemhogy még pluszban rágörcsöljek.

Igaz, előtte lévő nap én is már csak ismételek, mint az előző.

2017. dec. 7. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Az alvás fontosabb:) Úgyhogy a tömegközlekedésen szoktam átnézni, amiben még nem vagyok biztos.
2017. dec. 7. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!