Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Röviden elmondom mi a helyzet.


Szóval ma lesz a szallagavatóm, amire nem megyek el, mert lemondtam - több okból is.

Viszont néhány barátom kitalálta, hogy meghívnak és mint 'vendég' ott leszek, ha már nem veszek részt a műsorban.


Ez nagyon aranyos tőlük (meg végülis én is szívesen elmennék) de az a nagy helyzet, hogy borzasztóan érezném magam amiatt, hogy ők kifizettek egy csomó pénzt én meg szinte csak a vacsorát vizettem ki - vagyis sokkal olcsóbban jön ki nekem mint nekik és én is ott leszek, igaz a műsorban nem veszek részt, de akkor is.


A sok tanár, szülő és diák ott fog bámulni, hogy mit képezelek magamról, hogy odamentem potyázni - mellesleg az egész osztályból 3man nem megyünk és csak én mennék vendégként oda.


Ezen kívül nem is nagyon értem magam miért akartam eddig mindenáron elmenni..

Az osztályom nem csíp engem, egy nagyon trehány osztálynak nevezném az én osztályomat - nem megyek bele miért gondolom így, a lényeg, hogy nem nekem való közösség és e miatt se kellene elmenni.


Annyira nem voltak tekintettel, hogy legalább szallagot kapjak, de neem, ők nem vettek nekem, mondván mivel nem veszek részt a műsorban, nem jár a szallag... Nem mondok semmit. Az ilyen osztállyal minek szallagavatózni?

Csak a szégyent csinálnám magamnak, de sajnos már kifizettem a vacsorát (néhány száz forint csak) és a legtöbben úgy tudják hogy megyek.


Ha lemondom, akkor meg az lesz rossz.


Nem tudom mit tegyek, teljesen kikészültem már.



2017. dec. 9. 01:07
 1/2 anonim válasza:
Mondd le.
2018. jan. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Mit mondjak el?


Már régi sztori :D


Végül nem mentem el

2018. jan. 6. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!