Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Csak a kémia jegyem múlik...

Pinkfish kérdése:

Csak a kémia jegyem múlik hogy kitűnő legyek 8 évig, mit tegyek?

Figyelt kérdés

7 éven keresztül kitűnő voltam mindenből, de most bajban vagyok. 7.-ben szerettem a kémiát, mert egy kedves tanárunk volt aki tudott magyarázni. Most 8.-ban új tanárunk lett, aki úgy magyaráz hogy osztályszinten senki nem érti. Folyton jegyzetelek tankönyvből de egy szót se értek, csak másolok mert muszáj jegyzetet írni, ha nem, egyest kapunk...

Nagyon szeretném megérteni és folyamatosan csüggök a könyv felett, olykor sírásig erőltetem, de egyszerűen nem értem és felidegesít hogy nem megy

Az a tudat pedig még jobban felidegesít, hogy csak emiatt, hogy nem értem a kémiát, megtörne a majdnem 7,5 évig tartó lánc amíg kitűnő voltam. Szeretném már itt kitűnőként befejezni, mert tudom hogy középiskolában úgysem fog sikerülni. Sokan azt mondják hogy ne görcsöljek rá és ne foglalkozzak vele, de nagyon rosszul érezném magam ha csak egy rohadt jegy miatt nem lennék kitűnő.. Egyébként semmi szükségem a kémiára, fordítóként szeretnék foglalkozni, úgyhogy szükségem sincs rá és elegem is van hogy mindig be kell állni a sorba csak hogy büszkék legyenek rám..

Kérlek segítsetek!!


2017. dec. 13. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem menj magántanárhoz, aki majd jól elmagyarázza, vagy keresgélj a neten, hátha van ott olyan magyarázat, amit megértesz.
2017. dec. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsot! Most elkezdtem oktató videókat nézni teljesen az elejétől, aztán meglátom mi lesz.
2017. dec. 14. 07:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!