Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Tanulási lehetőségek » Ha az állatorvosi egyetemre...

Ha az állatorvosi egyetemre szeretnék menni akkor kitűnőnek kell lennem?

Figyelt kérdés
Most vagyok kilencedikes és eddig nem megy annyira fényesen minden,de kémiából szeretnék ötös lenni meg az összes tantárgyból,kivéve magyarból és töriből...Milyen jövőt jósoltok nekem?Beleszámít-e a kilencedik a továbbtanulásba?

2017. okt. 3. 16:11
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Kétféle pontszamitas van. Az egyikbe beleszámít az összes érettségi eredmenyed és a 11-12. Osztályos jegyeid. ( Ha az adott targyat nem tanultad az adott évben akkor az utolsó 2 tanult évben kapott erdemjegy ). A másik pontszamitasbe pedig csak a biosz + kemia / fizia számít bele ( sima orvosin így van, így gondolom állatorvosin is ). Szoval nem, nem számít sehova sem az a jegy.


Igazából ha nem az adott tárgyból tanulsz tovább akkor a 9-10. Osztályos töri, irodalom semmit nem ér, mert ezt meg kötelezően tanulni fogod 11-12. Nem is és az érettségi 80%-a is a 11-12. Osztályos anyagból van.


Kicsit több mindent írtam le mint kérdeztél, de remélem h nem baj és segíteni tudtam

2017. okt. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi,igen:)
2017. okt. 3. 21:22
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Nem, öld meg magad!!!

Üdv. egy elkeseredett állatorvostan hallgató :'(

2017. okt. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Én is el vagyok keseredve amióta nincs 100ft-os tea a büfében
2017. okt. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Úr Isten 4-es, de nagyon adlak! :D

A kérdezőnek: az első mindent elmondott, engem is duplázással vettek fel, mert az év végi jegyeim mindent lehúztak. Sok sikert! :)


#EgymillióanA100ftosTeáért

2017. okt. 7. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi szépen mindenkinek!!!
2017. okt. 8. 09:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!