Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » 404 pont a végeredmény,...

404 pont a végeredmény, jelöléseim:szte-fok, szte-áok, szte-pszichológia ebben a sorrendben. Kitűnő bizonyítvány az utolsó két évben, az emelt biosz egész jól sikerült (74), de a kémia kevésbé (49). Esélyeim?

Figyelt kérdés

Ha nem sikerül valamelyik orvosi, jövőre újra megpróbálom. Szeretnék egy évet hasznosan tölteni, javaslatok??

Nyelvizsga megvan,a kémiára tanulnék és megismételném.Van az egyetemen felkészítő erre???


2015. jún. 22. 11:00
 1/7 anonim ***** válasza:
pszichológiára 420 az államis kp ponthatár.
2015. jún. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Tudom,de oda a bioszt és a magyart számolja,a kémiát nem úgy pedig 454 a pontom
2015. jún. 22. 12:42
 3/7 anonim ***** válasza:

ha mindenképpen orvos szeretnél lenni, ne kezdd el a pszichológiát. akkor októberben csináld újra a kémiát és ha még mindig nem vagy elégedett akkor májusban is.

de ha már 50% körül vagy, októberre olyan 70-80ra szerintem fel lehet tornázni, ha készülsz rá még. ne hagyd májusig,addig nagyon kiesnél a tanulásból. ha megvan októberben a kémia és jól sikerült, akkor utána elmehetsz dolgozni kicsit vagy a nyelvvizsgából kitűzöl egy magasabb szintet, vagy új nyelvet..az már rajtad áll.

de persze az is lehet, hogy idén is felvesznek, nem vagyunk jósok hogy mennyi lesz a pont

2015. jún. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Igen ezt tervezem,és köszönöm a tanácsot :)
2015. jún. 22. 16:58
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem van esélyed bejutni orvosira, ne add fel!:) 404 alá lehet, hogy enm megy a ponthatár.
2015. jún. 22. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

nem adom fel,köszönöm a bíztatást,azt mondják a remény hal meg utóljára.De azért nem árt egy B terv,hiszen az élet nem áll meg akkor sem ha elsőre nem sikerül.

Te is most felvételizel?

2015. jún. 22. 18:39
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem 412 pontom van, a vidéki fogorvosikat és orvosikat jelöltem meg, hát a pontok alakulásáról elég eltérő véleményt hallottam, sokan azt mondják, hogy a kémia nagyon nehéz volt az idén (bár én nem az idén érettségiztem), és sokak szerint nagyjából a tavalyi marad vagy még pár ponttal lejjebb is mehet, de vannak, akik azt jósolják, hogy 10-15 pontot is felmehet vagy a 3 évvel ezelőtti szintet is elérheti (415-422 pont között), hát nem tudom, remélem a legjobbakat, szurkolok neked is, hogy bejuss!! :)
2015. júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!