Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha megbuktam...

Roflkopter kérdése:

Mit csináljak ha megbuktam egy tárgyból, de beírták az aláírást?

Figyelt kérdés

Annyit kell tudni, hogy 1 zh volt a tárgyból és laborok, nos a laborok meglettek, a zh nem, de beírták az aláírást. A zh pontszám nem számít bele az év végi jegybe de kell az aláíráshoz.

Vajon észreveszik vizsga után? Valakivel előfordult már ilyesmi?



2017. dec. 15. 01:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Nézd meg hogy nem-e csak a laborra kaptál aláírást. Nekünk is volt olyan tárgyunk ( BME gépészmérnök - GMA ), ahol ha megbuktál a ZH-n de a labort teljesítetted, akkor azt nem kell újra teljesíteni, legközelebb csak a zh-kurzust veszed fel.

Ha viszont megkaptad a viszga aláírást, örülj és imádkozz hogy ne módosítsák utolsó pillanatban.

2017. dec. 15. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Örülj és imádkozz, hogy úgy maradjon.
2017. dec. 15. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

#1

Először én is erre gondoltam de nem találtam semmilyen megkülönböztető jelzést h ez csak a laborra vonatkozna. Egyszerűen oda van írva a tárgyhoz h aláírva.

2017. dec. 15. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!