Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Az egyetemi nyílt napon kapok...

Az egyetemi nyílt napon kapok igazolást?

Figyelt kérdés
Úgy hallottam, hogy az egyetemi nyílt napokon lehet igazolást kapni, de jelentkezni kell. A KRE oldalán erre találtam lehetőséget, de sem az ELTE sem pedig PPKE oldalán nem. Valaki tudna nekem egy linket küldeni vagy elmagyarázná, hogy akkor hogyan kaphatok igazolást?

2017. dec. 16. 12:01
 1/3 anonim válasza:
100%
A tanítási időben nyílt napot szervező intézmények kötelesek igazolni az ottlétedet. Én eddig tizenkét nyílt napon voltam, és kivétel nélkül mindegyik intézményben adtak igazolást a diákoknak.
2017. dec. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
92%

Nem mindenhol kell előzetesen jelentkezni, általában konkrétan a nyílt nap idején, a helyszínen szokták osztani az igazolásokat (többnyire a programok végén, hogy ne csak odamenj reggel és elhozd az igazolást). Minden nyílt napon van lehetőséged igazolást kérni.


VISZONT! Az iskolád nem biztos, hogy elfogadja. Nálunk például volt rá egy szabály, hogy egy tanévben hányszor lehet nyílt napra menni igazoltan tanítás helyett (3-szor lehetett), és annál több igazolást nem fogadtak el.

2017. dec. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget :)
2017. dec. 16. 16:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!