Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi vizsga után...

Sikeres forgalmi vizsga után mi a teendő?

Figyelt kérdés
Jövőhéten fogok menni vizsgáznu forgalmiból, ha elsőre sikerül, akkor utána mik a következő lépések? Hova kell menni, miket kell vinni és mennyi idő múlva fog majd kijönni a jogosítvány?

2017. dec. 29. 11:52
 1/2 anonim ***** válasza:
mindent elmond utana a vb
2017. dec. 29. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem ott senki nem mondott semmit, csak alá kellett írnom a papírt, de persze, lehetséges, hogy neked elmondják vagy rá is tudsz kérdezni.

Én nem a saját városomban vizsgáztam, otthon 3 nap múlva tudtam bemenni az okmányirodába (elviekben, ha a vizsga után rögtön be tudtam volna menni az ottani kormányablakba, akkor ők adtak volna valami papírt, amivel rögtön el tudtam volna intézni, de nem tudom), addigra ők megkaptak minden adatot. Nekem csak az orvosi alkalmasságimat kellett vinnem, semmi mást pl. elsősegély papír sem kellett. Alá kellett írni néhány papírt, fénykép és utána postán ingyenesen kiküldték a jogosítványt, talán 8 nap alatt, de erre nem emlékszem.

2017. dec. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!