Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Sikeres forgalmi után mk a...

Sikeres forgalmi után mk a teendő?

Figyelt kérdés
Igen, használtam a keresőt, és másnak azt irták hogy valami kódot kell elkérni és azzal be az okmányirodába. Viszont nekem az oktatóm azt mondta hogy már nem kell és egyből mehetek az okm. irodába. Most hogy van?
2017. okt. 9. 16:52
 1/6 anonim válasza:
0%
Be kell menni abba az intèzmènybe, ahol volt a kresz vizsga ès ott kiadnak egy igazolàst arròl, hogy sikeres forgalmi vizsgát tettèl, azzal kell menned az okmányirodába, ahol lefotòznak ès kiállìtják a jogsit, amit majd postán kapsz meg.
2017. okt. 9. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na az oktatóm pont azt mondta hogy nem kell bemenni a vizsgabázisra ahol csináltam mert a rendszerben bent van. Most mivan? Fel fogom hívni az oktatót
2017. okt. 9. 17:30
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem kellett bemennem.
2017. okt. 9. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Oda nem kell bemenni, csak az okmányirodába, de 3 nappal később.

Mert idő, míg a számítógépes rendszerbe felviszik a sikeres vizsgákat.

2017. okt. 9. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%

Ja és a posta sem egy fix pont, ilyenkor a legtöbb ember nem bír várni, és a személyes átvételt választja.

Kapsz egy sms-t, ha ezt választod, hogy elkészült a jogsid, befáradhatsz érte.

Iskola/munka után be lehet menni, mivel az ügyfélszolgálatok már sokáig nyitva vannak, és nem kell egy hetet várni a postára. Főleg meg ha ajánlva jön, és otthon sincs az embver... másnap mehet a postára, mivel aznap általában úgysem lehet átvenni.

2017. okt. 9. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm:)

Szombaton sikerult akkor csutortokon megyek is az okm irodaba:)

2017. okt. 9. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!