Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » SE-ETK-n mi számít sikeres...

SE-ETK-n mi számít sikeres félévnek?

Figyelt kérdés
Sehol sem találom, hogy mennyi kreditet kell teljesíteni ahhoz, hogy sikeres legyen a félévem, viszont passziváltatni szeretném magam, és csak úgy tudom, hogyha ezt teljesítem. Ha az aláírást nem szereztem meg egy tárgyból, attól még meg lehet ez a félév?

2017. dec. 29. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
30 vagy 36 kredit a határ. esetleg neptunos felületen szokták hirdetni az átsorolás feltételeit, hátha nálad is megjelenik. illetve a félév végéhet közeledve e-mailt is küldenek erről.
2017. dec. 29. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
24 kredit volt mindösszesen a max. felvehető.
2017. dec. 30. 08:24
 3/4 anonim válasza:
Sikeres a féléved, ha 18 kreditet -a 36 fele- minimum teljesítetted, és megvan a 2-es átlagod. De lehet azóta változott a szabályzat, ez esetben nézz utána a Szervezeti és Működési szabályzatban.
2018. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hány tárgyat vettél fel?
2018. jan. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!