Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan veszed rá magad?

Hogyan veszed rá magad?

Figyelt kérdés

Már csak 2 vizsga van hátra, de már nem tudom rávenni magam arra, hogy tanuljak.

Nincs is kedvem kidolgozni az anyagot. Inkább filmezgetek, olvasok(nem az anyagot..), a családdal/barátokkal vagyok.


Azonban ennek a kettőnek még megkéne lennie valahogyan, de valamiért mérhetetlen az a kényszer bennem, hogy ne tanuljak.

Tudom, hogy szívás lesz a vége.. de mégis hogyan?


Az előző évben nem volt ilyen, ahogy éreztem, hogy tanulni kéne neki ültem és csináltam.

Most meg csak szenvedek...



2017. dec. 31. 12:01
 1/5 A kérdező kommentje:

Meg itt esz a fene, amikor már 100x megfogadtam, hogy nem jövök többet fel erre az oldalra de 2-3 hónaponta előjön egy időszak, hogy ráfüggök az oldalra.

Válaszolgatok, segítek az embereknek, felidegesítem magam a sok trollon, alapból olyan hülyék, mint más nekifutásból.


Meg hallgatom a sok drogos zenét xDDD

2017. dec. 31. 12:04
 2/5 anonim ***** válasza:
Örülj, hogy vannak barátaid!
2017. dec. 31. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

#2 Ez, hogy jön ide? :)

Mindenkinek lehetnek barátai, aki barátokat szeretne. Ha pedig ennyit nem mer/tud megtenni valaki, akkor nem is tudna igazi barát lenni.

2017. dec. 31. 15:00
 4/5 anonim ***** válasza:
Már én is alig bírom, és még három vizsga van hátra. Egyik se könnyű. :( Már tényleg nagyon belefáradtam, és már csak azt várom, hogy legyen ennek az egésznek vége.
2018. jan. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
baaszki én még csak gimiben vagyok de ugyanígy érzek:") én sem tudom hogy veszik rá magukat az emberek hogy tanuljanak. amikor megkérdezem a barátaim, azt mondják hogy csak leülnek és megtanulják, ennyi. ajj de jó lenne ilyen kis pedáns tanulónak lenni és nem szenvedni a tanulással:/
2018. jan. 2. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!