Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Szegeden végzett valaki...

Szegeden végzett valaki informatikát levelezőn?

Figyelt kérdés
Tervezek átmenni oda egy másik egyetemről, csak pár tárgyam meg szakdoga hiányzik, nyilván ettől több lesz, mert nem fognak mindent elfogadni. Érdeklődnék, hogy milyenek az órák? Mennyire kell hétről hétre készülni? Én már belefáradtam az egyetemi dolgokba, szeretnék csak beülni, aztán év végén levizsgázni, szakdogázni... mennyire piszkálgatnak az órákon? Előadás, vagy gyakorlati jellegűek? Mik a tapasztalatok?

2018. jan. 4. 12:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a lényeg hogy elvégezd, és nem fogadnak el mindent, akkor már nem jobb helyben maradni és nem mondjuk még 3-5 tárgyat megcsinálni főleg ha csak szakdoga hiányzik
2018. jan. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Baromi nehéz a jelenlegi még akkor is, ha csak ennyi van, és már herótom van tőle, csak mivel ide eljutottam, szeretnék egy papírt. Szegedről meg azt írták, hogy nem vészes.
2018. jan. 5. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!