Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mérnökinformatikus levelezőn...

Mérnökinformatikus levelezőn - Könnyen lehet így gyakornoki állást kapni?

Figyelt kérdés
Nem sokat tudok ezen a téren mi a különbség a nappali és levelező között. 25 éves vagyok és kizárólag levelező jöhet szóba, de nem tudom, hogy így mennyire könnyen kapok valami gyakornoki helyet majd?
2017. dec. 25. 19:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Mint sokszor le lett írva informatikai vonalon nagy a hiány. Levelező azt jelenti, hogy átlagosan minden második héten péntek délután és szombaton vannak órák, még határozatlan idejű szerződéses munkavállalónak is belefér normális helyen, gyakornoknak meg simán (más kérdés, hogy gyakornoknak akkor vesznek fel, ha már tanultál is valamit)
2017. dec. 25. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha nem kell eltartanod magad, akkor fél-egy év ingyen vagy alacsony lové-ért való gyakornokoskodást is bevállalnék. Így talán találsz még nulla tapasztalattal és alig elkezdett tanulmányokkal is.


Azt ne úgy fogd fel, hogy ingyen/vagy szinte a semmiért dolgozol a cégnek. Inkább úgy, hogy ingyen kapod a tudást.

(Kvázi mint egy ingyen, pénzedbe nem kerülő tanfolyam).


Ha összeszedted a tudást meg szépen lepattansz valami junior állásra. Ekkora tapasztalattal oda meg már fel fognak venni. Én így csinálnám.


Az, hogy nappali vagy levelező az meg amúgy is tök mind1. Tudást nézik nem a papírt. Sőt ha előbb elkezdessz gyakorlati tudást szerezni így még gyorsabban is haladsz.

2017. dec. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!