Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Most komolyan, az ország...

Gaborvagyok kérdése:

Most komolyan, az ország minden nagyobb városában van egyetem. A gyakornoki állások meg mind Budapesten kb 15x akkora a kínálat. Mindenki lakjon a fővárosban?

Figyelt kérdés

2018. jan. 8. 10:36
 1/2 anonim ***** válasza:
Néha városon belül is utazik az ember 1-1.5 órát. Ennyi erővel ingázhatsz is. Nem muszáj ide költözni. Egyébként meg igen. Ha akarsz valamit, akkor oda mész, ahol azt megkapod. Elég egyszerű képlet. Cégek nem mennek házhoz.
2018. jan. 8. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Átérzem. Tavaly én sam kaptam gyakornoki munkát emiatt. De nyárára megpróbálok felköltözni pár hónapra pestre ha nem jön össze itt semmi. Szakmai gyakot viszont biztos pesten csinálok.
2018. jan. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!