Hogyan maradjak ébren?

Figyelt kérdés
4 nap alatt -de inkább 3- be kell vágnom még kb 17 tételt emelt töriből. 4 órákat alszom, hajnali 3ig tanulok és 8kor kelek, de mégis elég lassan haladok, mert álmos vagyok :D rengeteg kávét iszom, mégsem bírok fentmaradni. (hozzátartozik, hogy unalmas napjaimban akár 13 órát is képes vagyok egyszerre aludni, sőt, az az ideális számomra:D) mivel tarthatnám magam ébren? mit igyak/egyek/csináljak tanulás közben?
2010. jún. 4. 17:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Sehogy:) Ennek így (véleményem szerint) semmi értelme:)

Azért nem haladsz, mert fáradt vagy. Kelj fel reggel nyolckor, igyál egy kávét, esetleg hideg vizes arcmosás, és tanulj:) Néha pihenj is közben:P És legkésőbb éjfélkor feküdj le.

2010. jún. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Én pl szeretek úgy tanulni, ha járkálok fel-alá, és közben félhangosan vagy ha nincs otthon senki, akkor hangosan mondom a dolgokat. Így legalább tuti nem alszom el;)
2010. jún. 4. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi :) lehet, hogy nincs értelme, de muszáj! az a baj, hogy nemtudok korábban lefeküdni, mert akkor nem fogom befejezni a tételeket, viszont jövőhét kedden érettségi...egy kávé nem elég. szüneteket tartok közbe, kimegyek levegőzni, járkálok, pakolászok, de még így sem tudom összekapni az elmémet.
2010. jún. 4. 18:01
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem meg pihend ki magad,mert így nincs értelme.Aludj napközben többször,de csak keveset,olyan fél és 1 órát.Nekem szokott segíteni.
2010. jún. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Utolsó este viszont aludd ki magad, én ma voltam földrajz szóbelin (emelt dettó) és tegnap este, hajnal 3ig nem bírtam aludni 1 darab krva szunyog miatt, nah hát ez meg is látszik az eredményemen...
2010. jún. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Hidd el nekem, sokkal többre mész, ha kipihenten tanulsz. Úgy nem 20 percig kell nézni egy oldalt:D

Most tudom még nem hiszed el, de 17 tétel nem olyan sok:)

2010. jún. 4. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Délután iktass be egy rövidke alvást, mert így csak kimerülsz és ott vagy, ahol a part szakad.
2010. jún. 4. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ha csak 1 órát alszok, akkor 1000000szer dekoncentráltabb leszek :S
2010. jún. 4. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!