Mennyit veszíthetek?

Figyelt kérdés
69% lett az emelt törim. -62pont- mennyit vesztíhetek (pontot) ahhoz, hogy még 5ös legyen? (60%)
2010. jún. 4. 19:07
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
74%

Mi a probléma? A % számítás nem megy, vagy nem tudod hány pontos a szóbeli? Ha a második a probléma, akkor levonod 150-ből a az írásbelin elérhető max pontszámot. Ha nem emlékszel mennyi volt, akkor felmész az OKM honlapjára, keresel egy emelt töri érettségi feladatsort és megnézed.

Ha az elsővel van gondod, akkor inkább nem mondok semmit.

2010. jún. 4. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a bizalmat, képzeld, fogggggalmam nincsen, hogy hány pontosak az érettségik. egyedül a matekot tudom, hogy 100, a többinél nemtudom, hogy milyen arányú a szóbeli és az írásbeli. de köszi
2010. jún. 4. 19:17
 3/21 A kérdező kommentje:
ja, és egyébként nem lett volna muszáj válaszolni.
2010. jún. 4. 19:18
 4/21 anonim ***** válasza:
61%

Óvodás módszerrel levezetve:


Összpontszám: 150 pont

Ennek 60%-a: 90 pont


Szóbeli: 60 pontos


62+28=90 60-28=32


Tehát 32 pontot veszíthetsz.


Százalékszámítás emberek!!!!!!!

2010. jún. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
76%
Első vagyok, nem tudom mi a problémád is min háborogsz. Szerintem leírtam a választ a kérdésedre.
2010. jún. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
oké, de szerintem nem volt kényszer válaszolni. nincsen problémám a matematika ezen részével, egyszerűen csak nem tartom fejben, hogy melyik érettségi hogyan osztja meg a pontokat a szóbeli és az írásbeli részek között. nem kell nagyképűnek lenni. köszipuszi
2010. jún. 4. 19:26
 7/21 anonim ***** válasza:
82%

Nem voltam nagyképű. Szerintem elvárható egy érettségizőtől, hogy képben legyen a saját érettségijével kapcsolatban. De ha nem tudod megjegyezni, akkor is tudhatnál annyit, hogy fent vannak az érettségi feladatsorok az OKM honlapján. És mivel a matekon kívül minden érettségin 150 pontot lehet elérni, talán nem lett volna nagy feladat kiszámolni, hogy hány pontos a szóbeli.

Nem tehetek róla, hogy kb nulla logikával rendelkezel, és még elkezdesz mást osztani. Válaszoltam a kérdésedre, úgyhogy nem tudom mit kell ennyire hápogni.

2010. jún. 4. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

:D erre sem lett volna kötelező válaszolni. és egyébként is ez a weboldal azért van, hogy kérdéseket tegyünk fel, az oldal címe: gyakorikerdesek.hu

jelenleg nincs időm keresgetni az interneten, más dolgom van. és annyira nem néztem meg az érettségiket, hogy tudjam mi hány pontos. a logikám meg éppen megfelelő, de köszi :D pá

2010. jún. 4. 19:34
 9/21 anonim ***** válasza:
55%
Te szegény elfoglalt ártatlan gyermek:) Remélem nem jelentkeztél felsőoktatásba. (Bár sajnos tudom, hogy igen...)
2010. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
55%
És ez az oldal azért van, hogy válaszoljunk az ilyen idióta kérdésekre. Ezt tettem én is, még mindig nem értem mi a bajod:DDD
2010. jún. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!