Kezdőoldal » Közlekedés » Egyéb kérdések » Tényleg gáz, sokat veszíthetek...

Tényleg gáz, sokat veszíthetek vagy lemaradok a többiekhez képest?

Figyelt kérdés

17/L vagyok ősszel leszek 18. Az összes osztálytársam meg barátom most nyáron szerez jogsit, és tényleg állandóan ezt hallom mostanában mindenkitől, hogy jár vezetni vagy megy nyáron vagy már megszerezte...stb. De én viszont nem szeretném még, mert egyrészről nincs is kocsink és nem is lesz mert nem állunk úgy anyagilag + a jogsira sincs pénzem mert inkább a nyelvvizsgára költöm...szóval nem látom értelmét hogy mostanában megcsináljam, de mikor mondtam, hogy én nem szeretném majd csak később 20 akárhány éves koromban, ha lesz kocsim, fenn tudom tartani meg minden akkor le lettem hurrogva,hogy totál lemaradok meg,hogy később nincs értelme mindenki most csinálja meg, meg, hogy tök gáz, hogy tök gáz, hogy úgy megyek egyetemre, hogy nincs jogsim...

Szóval csak annyi lenne a kérdésem,hogy ezt mindenki így gondolja, hogy tényleg ennyire gáz ha csak mondjuk csak 30 éves koromban szerzek jogsit???

(bocsi ha hosszú lett)


2011. máj. 19. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Gáznak egyáltalán nem gáz, az egyetemen sincs mindenkinek jogsija. Abban viszont igazuk van, hogy minél előbb van jogsid, annál jobb.
2011. máj. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Ez ritka nagy baromság. Teljesen értelmetlen lenne jogsit szerezned amikor autótok sincs. Amire lenne sajátod addigra csak elfelejtenéd azt a keveset is amit tanítanak. Ha már kilátásban van esetlegesen egy autó akkor érdemes megtanulni az alapokat, mert frisebb lesz és könnyebben fejlődhetsz tovább.
2011. máj. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük.Teljesen értelmetlen pénzkidobás lenne a jogsi, ha nincs mit vezetni. Ha megszerzed, azzal túl sok rutint nem kapsz, de az a kevés, és lehet az önbizalmad is elillanna, ha mondjuk évekig nem vezetnél egyáltalán.

Így hiába szerzed meg 18 évesen, ha évekig nem vezetsz, ha nincs rá szükséged ne foglalkozz velük.

2011. máj. 19. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát ez az, hogy tökre nem is tudnám kihasználni mert tuti, hogy nem lesz kocsink, még ha nyerünk pénzt akkor se...max nekem lesz ha befejeztem az egyetem és lesz rá pénzem...köszi szépen mindenkinek!
2011. máj. 19. 19:35
 5/6 anonim ***** válasza:
48%
Neked kell eldönteni mi a fontosabb. A jogsi is fontos és a nyelvvizsga is. Az meg hülyeség ha nincs kocsi minek a jogsi. Nekem sem volt kocsim amikor megszereztem a jogsit és egy évre rá vettem autót. A nyelvvizsga is fontos és ha te most még nem szeretnél jogsit akkor csináld meg a nyelvet. Amúgy én majdnem 20 voltam amikor leraktam. Így jött össze a pénz mert nem engedtem anyámnak hogy kifizesse. Igaz adott késöbb pénzt de azt elraktam és majd talán a C jogsit fogom megcsinálni belőle mert nagy álmom hogy egyszer legyen D jogsim is buszra :)
2011. máj. 20. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 10 deka farhát ***** válasza:
Egyáltalán nem gáz, én is most csinálom, pedig már négy éve dolgozom (igaz, nem jártam fősulira, csak technikumba). Viszont ha meglenne a jogsim, akkor lenne lehetőség céges autóval jönni-menni, ami adna egy bizonyos szintű rugalmasságot. Saját autó nincs.
2011. jún. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!