Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Mihez kezdjek ha sportból...

Mihez kezdjek ha sportból akarok megélni?

Figyelt kérdés
10-dikes vagyok és 9-diktől nem mentem el sportsuliba pedig szerettem volna de féltem hogy milyen lesz ott és azóta rájöttem nem kellett volna féljek és itt maradtam sulizni ahol élek de nem sportsuliba vagyok és én mindenképp sporttal akarok foglalkozni, focizok is és még kondizni is szoktam elég jó genetikákat örököltem, és fociba is sokszor dicsértek,hogy jól focizok de itt kevés úgymond a lehetőség,hogy “felfedezzenek” és nem tudom akkor így,hogy fogok sportból megélni? Mert csak ahoz értek máshoz nagyon nem s tudom testépítésből se lehet nagyon megélni s minden este ilyeneken gondolkozok,hogy akkor mi lesz majd velem

2018. jan. 10. 16:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Ettől függetlenül még foglalkozhatsz sporttal (menj el valamelyik egyesületbe). Vagy akár lehet személyi edző is a testépítés mellett.


Off: Nem szoktam a helyesírási hibákért pampogni, mert én is gyorsan gépelek így én is vétek hibákat. De a leírásodat alig tudtam végigolvasni, mintha az egész egy nagy mondat lenne, aminek minden részét "és"-eled. Hidd el, sokat segítesz másnak, ha jobban tagolod.

2018. jan. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
első: tanulj meg fénnyel táplálkozni mert minimális az esélyed hogy sportból megélj.
2018. jan. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem voltam itthon és nem tudtam rendesen fogalmazni, amúgy csak nekem kevés az esélyem,hogy sportból megéljek? Személyiedzőnek nehéz-e lenni?
2018. jan. 10. 23:48
 4/5 anonim ***** válasza:
Simán lehetsz még pl. személyi edző,tesitanár...biztos van más is,csak most nem jut eszembe semmi
2018. jan. 13. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Lennék személyi edző de azt nehéz-e elvégezni?
2018. jan. 13. 23:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!