Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nem akarokon hittan versenyre...

Nem akarokon hittan versenyre menni, mert nem nagyon szeretem és nem is tudom, de köte lévő mit tegyek?

Figyelt kérdés
Verseny,hittan
2018. jan. 12. 16:18
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*kötelező
2018. jan. 12. 16:19
 2/11 anonim ***** válasza:
71%
Menj el!
2018. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
5%
ne menj el. miért lenne kötelező?
2018. jan. 12. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nem kell aznap iskolába menni, nem? Én simán mennék, bár a hittan áll a legtávolabb tölem.
2018. jan. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

miért menjen el? Nekem ezt annó még egy oktatóm mondta, Semmi sem kötelező ,igaz hogy lehet következménye így a dolgoknak, de nem szabad engedni, hogy bármit ráderőltessenek


Azt sem tartom egyébként jó dolognak, hogy a gyerekeket traktálják ilyen baromságokkal, ha valaki hinni akar, akkor gondolkozzon el azon felnőtt korában, hogy miben

Gyerekként beléjük lehet sok mindent dumálni,sok mocsokság van ám a Bibliában is csak azt nem igazán hangsúlyozzák ki


Ne menj szerintem

2018. jan. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Menj el. Élménynek jó, aztán ha jól elcseszed, legalább békénhagynak és nem erőszakoskodnak a hülyeségeikkel. Engem így küldtek el valami néprajzi szarra még 7. osztályban. Kaptunk kaját, jó volt a hangulat, utána vállvonogatva beírtunk két választ a 10-ből (nem azért, mert hülyék vagyunk, de évek óta ezt a szart nyomatták) és mindenkiben tudatosult, hogy nem mi vagyunk az ő emberük, akiket versenyeztetni kell.:D Szerezzenek versenylónak mást.
2018. jan. 12. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
A szüleim meg azt konyhák bármit csinállok inkább menj tanulni a versenyre, de nekem még ott vannak a házi feladatok +még amilyen versenyre akarok menni inkább arra tanulnák nem azt ami egy teljes lap
2018. jan. 13. 11:28
 8/11 anonim ***** válasza:
semmmivel nem leszel előrébb az életben egy hittan versenytől. más témájú versenyek (matek, magyar, akármi) adhatnak pluszt pl felvételihez, szóval szerintem azok fotosabbak
2018. jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
*mondják
2018. jan. 13. 12:33
 10/11 anonim válasza:
Na tegnap volt a verseny, és azt mondtámogatás rosszüllött vagyok ezután szép lassan órák után jobbannak lettem és nem mentem a versenyre és el mentem hittan után és azt mondta a tanár hogy jól átvertem megminden és mondtam neki hogy élményem az orvoshoz csak nem volt ott és nem hazudtam meg minden azt mondta nem vísz akkor sehova és mondom jól van
2018. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!