Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nemtudom hogy minek tanuljak...

Nemtudom hogy minek tanuljak tovabb es lassan lekell adni a sulikat ti mit javasolnatok?

Figyelt kérdés
Az atlagom 4,6 es inkabb human beallitottsagu vagyok kemia biosz irodalom nyelvek amikbol jo vagyok de neztem kozgazdasagot is de matekbol nem vagyok annyira jo ezert nemtudom hogy menne meg neztem egy gimnaziumot ami biosz latin es szakmunkast is vegyipart de nemtudok donteni mert igazabol nem erdekel ugy egyik se mit javasolnatok?

2018. jan. 13. 19:43
 1/1 anonim ***** válasza:
akkor mennj humánra, vagy valamilyen idegen nyelvi osztalyba ez egy eleg jo atlag szovak felvennenek szerintem eros gimnaziumba is
2018. jan. 13. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!