Lehetek óvóbácsi?

Figyelt kérdés
Férfi létemre tetszik ezaz állás

2018. jan. 14. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Egy férfi is lehet ugyanolyan jó óvodapedagógus. De számolj azzal, hogy sok előítéletet fogsz kapni.
2018. jan. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az nem baj, csak nem tudom mennyire hátrány ez elhelyezkedésnél
2018. jan. 14. 19:18
 3/9 anonim ***** válasza:
82%
Elhelyezkedésnél is számítani kell arra, hogy lehet nehezebben találsz munkát, de ha ezt szeretnéd csinálni, akkor csináld. Előbb-utóbb biztos találsz egy olyan helye ahol nem előítéletesek, és adnak neked esélyt.
2018. jan. 14. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
80%
Technikailag lehetsz, de nem könnyű. Így is telített a szakma, sok pályakezdő nem talál magának munkát. Az óvodák pedig kimondva, kimondatlanul diszkriminálni fognak, mert egyik óvodavezető sem szeretné magát kitenni annak, hogy a szülők elítéljék ezért. Javaslom, hogy inkább tanári, vagy tanítói pályában gondolkozz, ott valamivel jobban elviselik a férfiakat.
2018. jan. 14. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Én azt hallottam, hogy lasszóval fogdossák az óvodapedagógusokat, szóval hogy elhelyezkedni el lehet vele, mert hiány van belőle.

Amúgy legyél szerintem, ha szeretnél. Ha arra van az utad, meg fogod találni a helyed. A sorsúton levést meg ilyen belülről jövő motiváció segíti.

2018. jan. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
*szal,hogy úgy kell kapkodni utánuk,csak ez valahol így volt megfogalmazva, hogy lasszóval fogdossák össze őket, mert nincs belőlük
2018. jan. 14. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

persze, hány éves vagy ?? :D

egy csomó gyerkóc imádja az ócóbácsikat,

2018. jan. 24. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Persze, csak maradj lelkes és látszódjon, hogy szereted a szakmád és akkor nem lesz gond az álláskereséssel sem :)
2018. jan. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Sok szeretettel várunk a szakmában!!! A gyerekek imádják az óvóbácsikat (őszinte leszek, talán becsülendőbb, mintha egy nő végezné) és igenis kapkodni fognak utánad! Sok olyan óvoda van, ahova 4-5-6 (!!) óvodapedagógust is keresnek jelenleg.

Én még csak egy óvóbácsival és egy hallgatóval találkoztam, de imádták őket a gyerekek! :)

2018. máj. 26. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!