Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Nyíregyházi Krúdy Gyula...

Nyíregyházi Krúdy Gyula gimnázium osztálypénz?

Figyelt kérdés
Sziasztok, az lenne a kérdésem hogy mennyi az osztálypénz és hogy igaz-e hogy csak a pénzre megy a suli? Mi egy olyan pénzügyileg középszinten álló család vagyunk és azért nem annyira férne bele pl kirándulás keretein belül egy wellness hely, vagy éllandó 4-5 ezer forint osztálypénz fizetés minden honapban. Viszont a tudasom meg van a Krúdyhoz és nem egóbol mondom. Ja és igaz az hogy lenézik a pénzesek a kevésbé pénzeseket? Nagyon fontos lenne, a válaszokat előre is köszi!

2018. jan. 14. 23:44
 1/1 anonim válasza:
Hali! Én krúdys vagyok és nyugi nem szervezünk méreg drága wellneses utázásokat és ehhez hasonlókat sem... És a mi osztályunkban 5000 ft fél évre az osztálypénz és amennyire tudom a többi osztályban sem több sokkal!:) Remélem a Krúdy mellett fogsz dönteni mert ha tényleg okos vagy akkor itt a helyed ;) A mi osztályunkban személy szerint még nem került sor a rivalizálásra a ,,gazdagabbak" és a ,,szegényebbek" között és nem is hiszem hogy kerülne rá sor. A többi osztályba sincs ilyen nagyon szerintem...
2018. febr. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!