Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Ez jó kifogás arra, hogy...

Ez jó kifogás arra, hogy itthon maradhassak?

Figyelt kérdés
Tegnap este barnás foltot láttam a bugyimba (azt hittem befostam😂). Reggelre pirosas lett,tehát megjött. Anyával esténként beszélek úgyhogy,ma este8 fele mondanám el neki. Nos nagyon szarul vagyok,fáj a hasam de úgy hogy megszakadok.. lehet hogy már be is képzelem magamnak. Nos holnap nem szeretnék suliba menni(más okokból is,ezt most csak ,,kapóra jött" , amúgy is keveset hiányzok a suliból) szerintetek anya megértené? 15/L
2018. jan. 15. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ismerem anyukádat, de én engedném, persze ha rendszeressé válik, hogy ennyire fáj, akkor orvoshoz vinnélek.
2018. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ
2018. jan. 15. 22:08
 3/3 anonim válasza:
15 vagy és ez az első? Ez fura nekem 12 évesen jött meg. Ha ennyire fáj akkor szerintem érdemes egy nőgyógyásztól segítséget kérni.
2020. okt. 20. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!